FULL STACK FEJLESZTŐ (MS2112)

Az elektronika, automatizálás és digitalizáció terén a világ egyik vezető nagyvállalatával közös hosszútávú fejlesztési projektjeinkhez keresünk angolul beszélő munkatársakat.

Feladatok:

    • Szoftverfejlesztés nemzetközi ügyfelekkel SCRUM módszertan szerint
    • Webes alkalmazások fejlesztése nagyvállalati környezetben

Elvárások:

      • .net Core magas szintű ismerete
      • Terraform/Azure (különösen Build Pipelines, CI/CD)
      • MongoDB
      • Kubernetes Docker-Containerek
      • Softskillek: Frontend/Backend/DevOps feadatok közötti rugalmas és hatékony váltás képessége (Kontext-Switches), hajlandóság DevOps és Service jellegű feladatok elvégzésére
      • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Előnyök:

Amit kínálunk:

    • Stabilitás, hosszú távú munkalehetőség
    • Érdekes feladatok nemzetközi környezetben
    • Jó csapat
    • Versenyképes fizetés
    • Nyelvtanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

    • Programozó, Fejlesztő

Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:

    • Angol nyelvtudás- közepes/ kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    • 3+ év

Várjuk részletes pályázati anyagodat a jövedelemigény megjelölésével az alábbi email címre:
job@marktsoft.com